Корзина
Пока пусто
 

Стрелковое оборудование

ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ ЗI СТРІЛЬБИ З БЛОЧНОГО ЛУКА

7.2. Стрілецький інвентар
Якщо стрільцеві необхідно використовувати спорядження, яке він не пред'явив при

проходженні технічній комісії, спортсмен повинен перед використанням показати його суддям.

Стрілок, що використовує спорядження, заборонене Правилами, може бути знятий зі змагань з втратою всіх показаних результатів.

7.2.1. Для дивізіону Компаунд дозволені до вживання всі додаткові види пристосувань, окрім електричних або електронних:

7.2.1.1. Дозволений до використання блочний лук відкритого або закритого типа (з закритим «вікном»), з довжиною натягнення, регульованою при допомозі системи блоків і тросів. Максимальна сила натягнення не повинна перевищувати 60 фунтів (27,18 кг). Тятиви лука повинні бути натягнуті на плечі лука або прикріплені до тросів, залежно від конструкції. Дозволено використання захисту для тросів.

7.2.1.2. Тятива може бути виготовлена з будь-якого матеріалу, і складатися з будь-якого числа ниток будь-якого забарвлення. Середина, в місці захвату пальців або спускового пристрою (релізу) та петлі тятиви можуть бути посилені додатковою обмоткою. У місці положення хвостовика стріли на тятиві дозволяється додаткова підмотка, а також один або два обмежувачі положення хвостовика. Дозволяється мати пристрій з прицільним отвором, пристрій для контролю проекції, додаткову петлю, додаткові пристосування для відмітки положення губ або кінчика носа на тятиві.

7.2.1.3. Дозволяється використання простої або регульованої полички під стрілу, боковинки (плунжера), за умови, що вони не є електричними або електронними пристроями. Притискна точка боковинки (плунжера) має бути розташована не далі 6 см назад (до стрільця) від точки упору на рукоятці лука.

7.2.1.4. Дозволяється використання різних покажчиків положення наконечника стріли перед її випуском (наприклад, клікер або дзеркало), за умови, що при умові, що не є електричними або електронними пристроями.

7.2.1.5. Дозволяється використовувати для прицілювання приціл або відмітку на луку. Приціл може використовуватися для регулювання положення мушки по вертикалі і горизонталі, мати вбудовані лінзи і призми. Дозволяється встановлювати на лук пристрій для кріплення прицілу. Забороняється використання електричних або електронних пристроїв. Дозволено використання мушки з оптичного волокна.

7.2.1.6. На луці можуть бути встановлені стабілізатори і компенсатори які не повинні:

  •  служити як направляючі для тятиви;
  •  стосуватися чого-небудь, окрім лука;
  •  заважати іншим стрілкам на лінії стрільби.

7.2.1.7. Стрілкам дозволяється використовувати стріли будь-якого типу, відповідні прийнятому в стрільбі по мішенях принципу і сенсу слова «стріли» і що не заподіюють надмірних пошкоджень мішеням і щитам. Максимальний діаметр стріл не повинен перевищувати 9,3 мм. Стріла складається з хвостовика, трубки, оперення і наконечника. Дозволяється декоративне забарвлення стріли. Всі стріли, використовувані стрільцем, мають бути підписані ім'ям або ініціалами спортсмена, а стріли, використовувані на одному (пронумерованому) щиті мають бути однаковими за кольором оперення, хвостовика і декоративному забарвленню в серії з трьох або шести стріл.

7.2.1.8. Для захисту пальців під час натягнення, утримання і звільнення тятиви дозволяється використовувати напальчник, рукавичку або обмотку на пальці (лейкопластир). Для запобігання затиску пальцями хвостовика стріли дозволяється використовувати роздільник. До напальчнику може бути прикріплена пластина, призначена для поліпшення прикладки. Дозволено використання спускового пристрою (релізу), за умови, що при умові, що воно не кріпиться на лук і не є електричним або електронним пристроєм. На руці, що утримує лук, може бути надягнена рукавичка і тому подібне, за умови, що вона не прикріплена до накладки рукоятки.

7.2.1.9. Для коректування стрільби спортсменові дозволяється використовувати бінокль, зорову трубу і інші оптичні прилади за умови, що вони не доставляють незручності іншим спортсменам що знаходяться на лінії стрільби. У Командному Олімпійському раунді тренери можуть використовувати ручні біноклі. Стрілець має право користуватися будьякими окулярами (для корекції зору, сонячними або спеціальними окулярами пристосованими для стрільби), якщо йому це необхідно, але вони не повинні бути забезпечені мікроотворами в лінзах або у склі, та мати інші прилади, що допомагають прицілюванню. Дозволено використання лінз заклеєних пластиром, або пов'язки на око, що не бере участь в прицілюванні.

7.2.1.10. Дозволяється використовувати наступні аксесуари: захисну крагу на руці, нагрудник, ремінець для утримання лука, поясний або наземний сагайдак для стріл, а також відмітки положення ніг, які не повинні підноситися над землею більш ніж на 1 см, захисні пристосування для плечей, триноги для зорових приладів (можуть бути залишені на лінії стрільби, за умови, що не створюють перешкод оточуючим), індикатори вітру (окрім електронних) прикріплені до спорядження на лінії стрільби (тобто легкі стрічки), електронні індикатори вітру за лінією стрільби.

7.2.2. До використання заборонені: будь-які електронні засоби комунікації і навушники на лінії стрільби або перед лінією очікування. Допускається використання кишенькових персональних комп'ютерів для обліку результатів стрільби.

UA-20843076-2